Usługi

Poza działalnością reklamową posiadamy również szereg usług, z wykorzystaniem nowoczesnych i precyzyjnych maszyn!

Ploter Drukująco-tnący Mimaki

Dysponujemy nowoczesnymi ploterami drukująco-tnącymi firmy Mimaki. Maszyny te pozwalają na druk solwentowy, wielkoformatowy (do szerokości 160cm) na wielu podłożach- od papierowych, przez foliowe po winylowe. Drukarka umożliwia wydruk w jakości do 1400dpi. Urządzenie wyposażone jest również w głowice tnącą umożliwiającą precyzyjne wycinanie folii po obrysie. Korzystamy z oryginalnych i trwałych tuszy, zapewniających doskonały wygląd wydruku przez wiele lat.

Dwugłowicowy ploter laserowy

Posiadamy nowoczesny i bardzo precyzjny dwugłowicowy ploter laserowy. Powierzchnia cięcia maszyny to 125cm x 90cm. Dzięki 2 bliźniaczym głowicom ploter umożliwia bardzo szybkie cięcie. Laser, poza możliwością wycinania posiada także opcje precyzyjnego grawerowania.

Jest to ploter laserowy w technologi CO2 umożliwiający cięcie i grawerowanie na powierzchniach:

– Tworzyw sztucznych (plexiglass, PCV pienione)
– Drewna (do grubości 1cm)
– Dzianin (poliestrowych i mieszanych)
– Skór

Laminator rollowy TITAN 165

Dysponujemy laminatorem rollowym umożliwiający laminowanie na zimno i na gorąco mediów i użytków do szerokości 165cm i grubości 16mm. W swojej ofercie posiadamy laminaty ochronne do użytku zewnętrznego o kilkuletniej trwałości, jak również laminaty podłogowe czy ozdobne. Dzięki możliwości laminowania na gorąco klejone powierzchnie są idealnie gładkie. Laminator umożliwia wyklejanie i laminowanie:

– Folii, papieru i winylu
– Szkła
– Płyt z tworzyw sztucznych (Pleksi, PCV)
– Płyt drewnianych (litych, MDF, wiórowych- do grubości 16mm)

Giętarki jednoliniowe

Posiadamy maszyny grzewcze jednoliniowe umożliwiające podgrzewanie i następnie formowanie tworzyw sztucznych takich jak pleksi czy PCV. Dysponując również ploterem laserowym jesteśmy w stanie wykonać stojaki, ekspozytory i displaye reklamowe bez niemal żadnych ograniczeń. Nie korzystamy z „gotowców”, więc każde zlecenie jesteśmy w stanie dopasować pod konkretne potrzeby.