Wysokiej jakości produkty
z drewna, metalu i tworzyw

JAKOŚĆ PREMIUM

Nasze produkty wywtarzamy z wykorzystaniem najlepszych i trwałych mateirałów takich jak naturalne drewno dębowe, proszkowo malowane aluminium czy wysokiej jakości połyskująca pleksi.

INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIA

Każdy produkt jest niemal w pełni modyfikowalny. Projekty są tworzone i sprawdzane w naszej siedzibie. Dzięki takiej charakterystyce pracy jesteśmy w stanie dostosować każdy produkt do Państwa potrzeb, wymagań i budżetu

BEZPOŚREDNI PRODUCENT

Wszystko powstaje u nas! Z wykorzystaniem naszych profesjonalnych narzędzi oraz wykwalifikowanej kadry. Jesteśmy odpowiedzialni za każdy krok- od projektu, przez produkcję, po pakowanie.

Poznaj nasze produkty!

 

Zachęcamy do pobrania naszego katalogu w którym znajdą Państwo dokładne opisy naszych produktów, wraz z opisem wymiarów, technologii i listą możliwych zmian i modyfikacji.

Dlaczego my?

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele produktów, między innymi z zakresu gospodarstwa domowego, dekoracji czy ekspozycji pruduktów. Oferujemy produkty, które sprawdzą się zarówno w domu, jak i w hotelu bądź butiku. Dzięki uniwersalnym materiałom, nasze produkty sprawdzą się w wielu wnętrzach, ułatwią codzienne prace i w estetyczny i niepowtarzalny sposób wyeksponują Twój produkt bądź pasję.

 

Oferujemy produktu z wielu dziedzin życia i zainteresowań.
Wierzymy, że każde z Państwa znajdzie tu coś dla Siebie!

Galeria naszych produktów

W tej galerii znajdą Państwo na bieżąco aktualizowane zdjęcia naszych produktów i nowych pomysłów