BĄDŹ EKO! DZIAŁAJ EKO!

 

Eko rozwiązania TRZEBA wprowadzać w każdej dziedzinie naszego życia,
by zadbać o nasze środowisko.

 

Czemu więc takich rozwiązań nie wprowadzić w reklamie!?

Tworzymy ekspozytory, stojaki i gadżety ze sklejki drewnianej. To estetyczny, naturalny i niemal nieszkodliwy dla środowiska materiał, który z wykorzystaniem naszych umiejętności i sprzętu, może tworzyć niebanalne konstrukcje i niepowtarzalne personalizowane gadżety.

Takim personalizowanym gadżetem możesz obdarować Swoich klientów, najbliższych bądź stworzyć funkcjonalną ekspozycję dla Twojego produktu. Przyjmujemy zlecenia już od kilku sztuk na wybrane
i indywidualne projekty.

Każdy gadżet i ekspozytor jest naszym autorskim i sprawdzonym projektem. Nasze produkty możemy dostosować do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

Masz Swój pomysł na gadżet?

Opowiedz, opisz, a resztę zostaw Nam!

 

Podczas naszej kilkunastoletniej działalności stworzyliśmy wiele autorskich i indywidualnie dopasowanych produktów. Zdobyliśmy również ogromną wiedzę i doświadczenie w tym zakresie- wiemy jak to robić, wiemy na co zwracać uwagę, wiemy jak dostosować produkt do potrzeb i warunków użytkowania.

Jeśli masz pomysł na Swój gadżet lub ekspozytor- napisz do nas, prześlij projekt lub spotkaj się z nami. Omówimy pomysł, pomożemy przy projektowaniu i zaproponujemy rozwiązania dopasowane do każdego budżetu.

Skontaktuj się z nami